Targi przemysłowe: Warsaw Industry Week

Data: 30.10.2023 Kategoria: Ogólne
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W dniach 25-26.10.2023 grupa studentów semestru 5 kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji odwiedziła największe targi przemysłowe w Polsce Warsaw Industry Week odbywające się w halach PTAK WARSAW EXPO.

grupa_targi_wiw.webp

Targi Przemysłowe Warsaw Industry Week stały się najważniejszą imprezą przemysłową w Polsce i jednym z największych wydarzeń przemysłowych w Europie. Na tle innych wydarzeń wyróżniają się przede wszystkim swoim szerokim zakresem oraz różnorodnością prezentowanych rozwiązań skupiając ponad 300 firm oraz najnowsze technologie i innowacje.

W ramach targów mogliśmy poznać zagadnienia dotyczące nowoczesnych technologii obróbki, automatyzacji, robotyzacji, poprawy wydajności i efektywności oraz optymalizacji procesów i systemów produkcyjnych.

Poza interesującymi wystawami, pokazami i prezentacjami z zakresu przemysłu 4.0, tendencji rozwoju metod i technik wytwarzania, innowacji przemysłowych i cyfryzacji produkcji próbowaliśmy programować roboty przemysłowe, współpracować z cobotami, a nawet skakać na spadochronie w wirtualnej rzeczywistości czy też zagrać w szachy z robotem.

szachy.webp

robot.webp